Bizi Tanıyın
Ana Sayfa / Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

EGESİNİ GIDA SAN. Ve TİC. LTD.ŞTİ. 2006 yılında Sini Börek İzmir olarak 900 m2’lik Işıkkent fabrikasında 3 ortaklı olarak faaliyete başlamıştır. 2009 yılında ortaklığın bitmesi sonucu Ali Suat SERCAN’ın diğer ortakların hisselerini satın almasıyla EGESİNİ olarak yoluna devam etmiştir. 2012 Temmuz ayından itibaren 1000 m2’lik Doğanlar fabrikasına taşınarak gün geçtikçe artan bayilik ağına , satış noktalarına ve değerli ev müşterilerine yeni fabrikasından hizmet vermektedir. 2014 yılında EGEBÖREK olarak marka tescil işlemleri tamamlanmış ve bu tarihten itibaren markamız yoluna EGEBÖREK olarak devam etmektedir. Egebörek her biri el yapımı; Börek, Baklava ve Mayalı Grup olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Günlük 1500 tepsi börek, 1500 tepsi baklava ve 5000 adet mayalı grup ürünü üretme kapasitesine sahiptir.


Vizyonumuz

Egebörek markasını ulusal ve dünya markası yapmak.


Misyonumuz

Kurulduğu günden bu güne Önce Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle, ürün kalitesiyle, öncü ve yenilikçi bir marka olmanın bilinciyle insan sağlığına ve çevreye katkı sağlayan bir firma olmaktır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü gurubumuza çekmek ve istihdam etmek , insanımızın yeteneklerinden , gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak ; verimliliklerini artırmak , gelişmelerine imkan tanımak , işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Egesini’nin devamlılığını sağlamaktır.


Politikamız

Tüm müşterilerimize güvenli gıdayı güvenli servisle sunarız. Yüksek hijyen standartlarını sağlayarak, müşteri memnuniyetinde fark yaratırız.

Kurulan sistemin uygunluğunu, gelişmesini ve sürekliliğini sağlamak amacı ile prosedür ve talimatları uygular, gıda güvenliğini düzenleyen yasal düzenlemelere uygun üretim yaparak servis faaliyetlerimizi sürdürürüz.

Tüm personelimizin gıda güvenlik politikasından haberdar ederek, paylarına düşen sorumlulukların bilincinde olmalarını sağlarız.

Bu politikanın uygulanabilmesi için personelimize gıda güvenliği ve ilgili konularda yeterli eğitimleri veririz.